Σφάλμα
  • "Could not resolve host: query.yahooapis.com; Unknown error" in module "mod_sp_weather"

Cannot get "argos" woeid in module "mod_sp_weather".

Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ

Τον Ιανουάριο θα  μάθουμε πολλά: για το χιόνι , το χειμώνα ,  τα μέσα θέρμανσης, τα χειμερινά αθλήματα, τα πολικά ζώα αλλά και για το διάστημα, τους πλανήτες και για τα μυστικά της μέρας και της νύχτας. Θα μιλήσουμε και για τους τρείς Ιεράρχες που αγαπούν  το σχολείο και προστατεύουν τους μαθητές και τους δασκάλους. Θα υποδεχτούμε ξανά το Πυξιδούλη και την Πυξιδούλα που έρχονται από τη μακρινή Πυξιδοχώρα και μας μαθαίνουν καινούρια παιχνίδια και ιστορίες. Θα ξεκινήσουμε τη δανειστική βιβλιοθήκη και θα διαβάσουμε και θα ζωγραφίσουμε πολλά παραμύθια μαζί με τους γονείς μας. Θα μάθουμε μεγάαααλους!! αριθμούς και πως να ξεχωρίζουμε το δεξί από το αριστερό. Κι αν όλα αυτά σας φαίνονται πολλά , μην ξεχνάτε πως είμαστε εργατικά και έξυπνα παιδιά. Αν βέβαια θέλετε σας αφήνουμε να μας βοηθήσετε.