Σφάλμα
  • "Could not resolve host: query.yahooapis.com; Unknown error" in module "mod_sp_weather"

Cannot get "argos" woeid in module "mod_sp_weather".

Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

καλή σχολική χρονιά

γειά σας φίλοι μας . μια νέα σχολική χρονιά αρχίζει γεμάτη προσδοκίες, ελπίδες αλλά και εκπλήξεις . το 2ο νηπιαγωγείο και οι νηπιαγωγοί του σας περιμένουν με πολλή χαρά και αγάπη. θέλουμε να μοιραστούμε τις εμπειρίες μας , τα όνειρά μας και τις ιδέες μας και να περάσουμε μαζί μια δημιουργική χρονιά που θα προσφέρει σε γονείς , παιδιά και εκπαιδευτικούς  κάτι ξεχωριστό και πολύτιμο για τον καθένα. την Πέμπτη 1-9-2016 οι νηπιαγωγοί θα βρίσκονται  στο νηπ/γείο , όπως και όλοι οι εκπ/κοί , και την Δευτέρα 12-9-2016 θα γίνει ο αγιασμός με την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς. ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.!!